fbpx

Kalėdinės eglutės Vilniuje ir Kaune!

Kalėdinė eglutė, tai svarbiausias Kalėdų atributas. Kai eglė įžengia pro namų duris, šventinė atmosfera tiesiog užpildo pačius namus ir jų gyventojus. Daugiausiai laimės per Kalėdų laikotarpį žmonės prisipildo puošdami eglutę ir išpakuodami dovanas, kurios taip pat stovi po egle. Taigi, kad viskas vyktų sklandžiai mes SilverTree.lt komanda norėtumėme pasidalinti keliais patarimais, kurie padės tinkamai prižiūrėti Kalėdų eglę ir išvengti netikėtų siurprizų, tokių kaip: spyglių nubyrėjimas bei natūralios spalvos praradimas.

Paruoškite kalėdinę eglutę ir jos kamieną šventėms

Jeigu jūs turite užsiauginę savo eglutę ir norėtumėte, kad ji puoštu jūsų namus – privalote žinoti, kad eglutė turi būti nupjauta kuo tiesiau, nes kitu atveju, pastatytas medelis negalės tinkamai pasisavinti vandens, o tai paspartins spyglių byrėjimą bei eglutės džiūvimą.

Stabili temperatūra – tai butinybė

Derėtų nepamiršti, kad reikia vengti staigios temperatūrų kaitos. Jeigu jūsų užsisakyta eglutė iš pradžių stovėjo papuošta kieme, o po to sugalvojote ją įnešti į vidų, tada geriausias sprendimas būtų bent parą įsinešti medelį ten kur šilčiau negu lauke, bet ne taip šilta kaip viduje. Galbūt tai gali būti garažas, rūsys, įstinklintas balkonas. Kalėdinės eglutės kaip ir žmonės turi įpročių. Medeliai mėgsta pastovumą.

Laikykite atokiau nuo šilumos židinių

Jeigu turite galimybę, stenkites laikyti Kalėdų atributą kuo toliau nuo šilumos šaltinių, tokių kaip radiatorius, židinys ir t.t. Esant aukštai kambario temperatūrai daug greičiau išsausėja ir nuslopsta medelio šviežumas negu esant žemesnei kambario temperatūrai, todėl vertėtų ir į tai atkreipti dėmesį. Norime patikslinti, kad eglutė neturėtų stovėti šalia židinio, tačiau tame pačiame kambaryje puošti jūsų kambarį kalėdinė eglutė tikrai gali. Jeigu jūsų namuose yra šildomos grindys, tai rekomenduojame eglutę statyti ant pakloto – tai gali būti kartonas ar medžiaginis patiesalas.

Eglutei reikia vandens

Pasistenkite įsigyti kalėdines eglutės stovą į kurį būtų galima įpilti vandens augalui. Būtinai tik vanduo. Yra tekę girdėti visokiausių mitų, kurie propoguoja vandenį maišyti su aliejumi ar druska. Tiek aliejus, tiek druska užkerta kelią vandeniui patekti per poras. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti specialių ilgaamžių stovų, kurie padės jums išspręsti eglės pastatymo problemą daugelį metų iš eilės. Labai daug pastangų reikalauja tiesus eglutės pastatymas. Pastatyti eglutę naudojant stovą, kurį mes siūlome, yra paprasta ir tai nereikalauja didelių pastangų. Tiesiog kojos pagalba spaudinėjama kojelė suveržia kalėdinę eglutę ir jūsų medelis jau stovi nepriekaištingai tiesiai ir tvirtai.

Daug vandens

Kalėdinės eglutės gali pasisavinti apie 1-2 litrus vandens priklausomai nuo jos dydžio ir stovėjimo vietos (kuri neturėtu būti šalia šilumos šaltinių) per dieną. Labai svarbu, kad eglė nebūtų palikta ilgą laiką be vandens, (2-3 dienas) todėl kad susikaupusios augalo sultys užkerta kelią vandens patekimui į poras, taip pat kaip ir aliejaus bei druskos pylimas į vandenį. Taip pat saugokite savo šunis, kad neišgertu kalėdinei eglutei skirto vandens 🙂

SilverTree.lt

Turbūt kiekvienam iš mūsų yra tekę susidurti su sunkumais persigabenant kalėdinę eglutę į namus. Pradedant gražios eglutės paieškomis, transportavimo iššukiais: duriančios eglutės sutalpinimas automobilyje, jos užnešimas laiptais – reikia gerokai paplušėti. O ką jau kalbėti apie byrančios eglutės išnešimą pasibaigus šventėms? Be to, reikia žinoti kur ją nugabenti, juk negalima eglutės palikti bet kur kieme ar prie buitinių atliekų konteinerio. Mes siūlome paslaugą, kuri išspres visas su Kalėdine eglute susijusias problemas – didžiausias jūsų galvosūkis bus tik jos papuošimas! Mūsų siūloma paslauga yra unikali tuom, kad išsprendžiame tris pagrindines problemas: gražios eglutės paieška, transportavimo bei eglutės utilizavimo problemas. Pirkdami eglutę iš mūsų gaunate NEMOKAMĄ pristatymą ir išvežimą pasibaigus šventėms visame Vilniuje ir Kaune. Taip pat, mūsų teikiama kokybės garantija užtikrina, kad gausite tik aukščiausios rūšies medelį. Visada klientui pristatome bent 3 tokios pat rūšies eglutes, tad esant poreikiui yra galimybė nepatikusį medelį pakeisti kitu ar paprašyti pinigų grąžinimo. Branginkime savo laiką ir nešvaistykime jo veltui. Po sunkios darbo dienos pagulėkite karštoje vonioje ar pavakarieniaukite su šeima. Mes jums pristatysime jūsų pasirinktą Kalėdinę eglutę į namus NEMOKAMAI visame Vilniuje ir Kaune! Tiesiog nueikite į mūsų internetinę parduotuvę ir pasirinkę jums patinkančia eglę suveskite duomenis, reikalingus sklandžiam eglutės pristatymui, apmokėjimo laukelyje pasirinkite kaip norėsite apmokėti: internetu ar grynais pristatymo metu. Mes garantuojame, kad jūsų nenuvilsime ir pasirūpinsime už jus, kad namus puoštų tik gražiausios eglutės, o pristatymo ir utilizavimo klausimus palikite mums – jie NEMOKAMI!

Tiesiog prisiminkite, kad kalėdinės eglutės tai natūralūs kūriniai. Gražių švenčių, gražių eglučių!

Sekmingai pridėjote prekę į krepšelį!
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę